Строительство, ремонт, утепление в г. Полтава

Рассказать друзьям

Контакты

Строительство, ремонт, утепление фасадов Украина,Полтава почта:plastbau.pl@gmail.com

Категории раздела

Строительство [10]
все о строительстве,материалы,особенности.
Юридические особенности оформления [4]
оформление документов,статьи,советы.
Разное-интересное [4]
обо всем что связано с строительством

Теги

Калькулятор

Реклама

Дополнительные услуги

 

Мы предлагаем наши услуги по строительству(в Полтаве, области и Украине)
 


Геологический анализ грунта

Інженерно-геологічні дослідження 

 

 

 

Одержання вихідних даних для розроблення проектів будівель і споруд та їх будівництва вимагає комплексного вивчення природних умов на місці будівництва. З цією метою й проводять інженерні вишукування, до складу яких входять інженерно-геодезичні, інженерно-гідрометеорологічні та інженерно-геологічні дослідження. Інженерно-геодезичні дослідження повинні забезпечити одержання топографічної основи (карти в горизонталях) із побудованими геодезичними мережами для ділянки, на котрій проводяться інженерно-геологічні дослідження. Інженерно-гідрометеорологічні дослідження мають дати відомості про річкову або морську гідрологію, а також кліматологію. Вимоги до всіх видів вишукувань регламентуються державними будівельними нормами.

Інженерно-геологічні дослідження повинні забезпечити комплексне вивчення інженерно-геологічних умов району (ділянки, майданчика, траси) будівництва, включаючи рельєф, геоморфологічні, сейсмічні, гідрогеологічні умови, геологічну будову, склад, стан і властивості ґрунтів, геологічні процеси і явища, зміни умов освоєних (забудованих) територій. Усі ці дослідження виконуються з метою отримання необхідних та достатніх матеріалів для складання прогнозу зміни інженерно-геологічних умов при будівництві й експлуатації підприємств, будівель і споруд, а також для обґрунтування проектування об’єктів з урахуванням раціонального використання та охорони геологічного середовища.

Інженерно-геологічні дослідження включають комплекси робіт: інженерно-геологічну рекогносцировку, інженерно-геологічну зйомку та інженерно-геологічну розвідку. Рекогносцировка може виконуватись як самостійний комплекс робіт або сумісно зі зйомкою чи розвідкою.

До складу інженерно-геологічних досліджень уходять:

  • збирання, обробка, аналіз та використання матеріалів досліджень попередніх років і даних про інженерно-геологічні умови;

  • маршрутні спостереження;

  • проходження гірських виробок;

  • геофізичні дослідження;

  • польові дослідження ґрунтів;

  • гідрогеологічні дослідження;

  • стаціонарні спостереження;

  • лабораторні дослідження ґрунтів;

  • обстеження ґрунтів основ існуючих будівель і споруд;

  • камеральна обробка матеріалів.

Необхідність виконання окремих видів робіт, умови їх замінності встановлюються в програмі досліджень залежно від стадійності проектування, складності інженерно-геологічних умов, характеру та класу відповідальності будівель і споруд, що проектуються. Програма інженерно-геологічних досліджень складається у вишукувальній організації на основі технічного завдання замовника й повинна включати найменування і місцезнаходження об’єкта, характеристику будівель та споруд, що проектуються, мету і завдання досліджень та інші дані, необхідні для їх проведення.

За результатами виконаних інженерно-геологічних досліджень складається технічний звіт, який містить дані, передбачені технічним завданням замовника й програмою досліджень.

 

 

 

 


Проектная документация (проекты)

 

 

 

 

 

 

 

Поиск

Календарь

«  Ноябрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Статистика

Друзья сайта

Заказать сайт визитку для вашего бизнеса?: Заказать
Производство окона и двери в Полтаве

Форма входа

Увидели апечатку?

Система Orphus

Реклама